Начало » Форум

Форум

С престъпна схема обира длъжниците пернишката ЧСИ Е.Добренова  

RSS

sashd
Member
Регистриран: преди 12 месеца 
Отговори: 2
02/03/2017 11:10 am  

Потърпевша съм от незаконни действия на пернишката ЧСИ Елена Добренова. Както стана ясно, тази ЧСИ прилага редовно подобни измамни схеми за измъкване на големи суми от длъжниците. Нарушенията на ЧСИ са няколко: "пропусна" да ми връчи покана за доброволно изпълнение и въобще да ме уведоми, че има заведено изпълнително дело срещу мен; отказа да ми предостави документите по изпълнителното дело; неправомерно е завишила сумата с близо 60% над главницата; взе ми под различна форма разни такси, но не ми даде платежни документи, нито подробна експертиза; беше обявила на втори търг мой имот с много занижена начална цена, без да е имало първи и без да съм информирана; беше оповестила публично личните ми данни (3 имена, точен адрес и т.н.). На всичкото отгоре се държа безкрайно арогантно и вулгарно, когато поисках фактури за взетите ми суми, както и документите по делото. Жалбите досега не дадоха резултат. Както става ясно, моят случай не е единствен. ЧСИ действат по определени престъпни схеми и доста хора са пострадали по подобен начин. Проблемът е, че повечето адвокати явно се страхуват да се заемат с подобни дела.

ОтговорЦитирай

Работи